O nás

Co je důležité o nás vědět? 

Za dobu více než 25 let působení na českém trhu v odvětví obchodu se dřevem jsme si vybudovali žebříček hodnot, který je pro nás charakteristický a stal se nedílnou součástí komunikace se zákazníkem a řešení každého projektu. Naše firma, to jsou lidé sdílející totožné názory a přístup k práci. A co od nás tedy můžete čekat?

"Lidé, co za tím stojí."

Standa Poláček

Pozice:
Koordinátor zakázek
Firemní klientela
Nákup materiálu
Technické poradenství

Praxe v oboru 15 let

Motto:
Pokud je to ze dřeva a neznám to, tak to neexistuje.

Zdeněk Koten

Pozice:
Firemní klientela
Nákup materiálu
Technické poradenství

Praxe v oboru 30 let

Motto:
Úspěch, to znamená práce a štěstí na ty správné lidi.

Hanuš Kučera

Pozice:
Odborný poradce
Technické poradenství


Praxe v oboru 15 let

Motto:
Práce nebývá zábava, ale zábava často bývá prací.

"Naše hodnoty" 

Komplexní služby

Zakoupený materiál Vám rádi zavezeme až k Vám domu, uskladníme v klimatizovaných halách, nebo dodáme včetně profesionální pokládky.

Nejde nám jen o peníze

Potřebujete jen poradit, nebo se chystáte realizovat svůj projekt svépomocí? Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Vždy Vám rádi a nejlépe jak umíme poradíme.

Naše práce nás baví

Vždy najdeme takové řešení, které pro Vás bude nejlepší z hlediska Vašich požadavků, estetiky, funkčnosti a pořizovacích nákladů. Vaše spokojenost je cílem naší práce.

Neustále se vzděláváme

Kompletní tým zaměstnanců si neustále doplňuje znalosti v našem oboru, abychom Vám byli vždy připraveni nabídnout to nejlepší a nejmodernější řešení Vašeho projektu.

Prodejem to nekončí

Potřebujete údržbu, renovaci, nebo se Vám cokoliv na u nás zakoupeném materiálu nezdá? Jsme tu vždy pro vás připraveni vyřešit Vaše dotazy a požadavky.